Sedacja wziewna
Sedacja wziewna
dear_parent

JA Slideshow Module

dear_parent

SleeperOne - znieczulenie mikroprocesorowe

sleeperJedną z metod bezbolesnego znieczulenia jest tzw. znieczulenie mikroprocesorowe, które pozwoli uniknąć widoku igły i uczucia, jakie towarzyszy wbiciu ją w dziąsło. Znieczulenie podawane jest za pomocą specjalnego urządzenia o nazwie SleeperOne, które polega na wprowadzaniu znieczulenia w czasie monitorowania tego zabiegu przez komputer. To właśnie ten komputer steruje ilością środka oraz siłą nacisku tak, by zaaplikować znieczulenie nie przekraczając progu odczuwania bólu i jednocześnie dopasowuje się do oporu, jaki stawiają dziąsła i w zależności od niego dopasowuje tempo i ciśnienie podawania środka.

Ten sposób znieczulenia eliminuje ból i nie niszczy tkanek miękkich, a dziecko może swobodnie komunikować się z lekarzem, gdyż znieczulenie nie powoduje odrętwienia języka, warg czy policzków. Przed wprowadzeniem go po raz pierwszy do dziąsła smarujemy je specjalnym, smakowym żelem znieczulającym.

Dzięki sterowaniu przez mikroprocesor metoda Sleeper umożliwia znieczulenie do 6 zębów za jedną aplikacjąDodatkowym plusem stosowania znieczulenia mikroprocesorowego jest fakt, że dziecko nie odczuwa stresu z powodu widoku strzykawki.

Znieczulenie mikroprocesorowe posiadamy w standardzie i nie pobieramy za nie dodatkowych opłat. Jego ogromną zaletą jest fakt, że mogą korzystać z niego zarówno dorośli jak i dzieci, których bezpieczeństwo i bezbolesne leczenie jest dla nas priorytetem.

Jesteśmy jedynym w Sochaczewie gabinetem zatwierdzonym i certyfikowanym przez dystrybutora urządzeń SleeperOne.  Sprawdź >>