Jakość i gwarancja

Zapewniamy najwyższą jakość

Wychodząc z założenia, że traktujemy klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani przez stomatologów, opiekę nad pacjentami rozpoczynamy przed wizytą dentystyczną. Komfort bowiem, to nie tylko sam profesjonalnie przeprowadzony zabieg, ale i spokój ducha oraz dobre samopoczucie.

Certyfikat Jakości
ISO 9001:2008

Pantomogram

Zdjęcia RTG

Znieczulenie
mikroprocesorowe

Nasza gwarancja

Gwarancją najwyższej jakości usług świadczonych przez NZOZ Remedium Stomatologia jest Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, przyznany w 2007 roku, jako jednemu z nielicznych kompleksów gabinetów stomatologicznych w kraju.

Jakość wykonywanych zabiegów oraz wyposażenie naszych gabinetów stomatologicznych stanowi o wysokiej skuteczności leczenia. Posiadamy innowacyjne narzędzie służące do mycia, konserwacji i sterylizacji narzędzi oraz wymienialnych końcówek używanych w leczeniu stomatologicznym. Dzięki skutecznej metodzie dezynfekcji zapewniamy pełne bezpieczeństwo przed wszelkim ryzykiem zakażenia, zarówno dla pacjentów jak i personelu.

Celem kompleksu gabinetów stomatologicznych Remedium jest oferowanie szerokiego zakresu wysokiej jakości usług stomatologicznych w rozsądnej cenie. Świadomie i rzetelnie realizujemy założone cele i zadania poprzez proces ciągłego doskonalenia i rozwoju leczenia Pacjentów w oparciu o zaawansowane technologie i materiały oraz zastosowanie nowoczesnego sprzętu.

Jesteśmy wyposażeni w nowoczesne unity stomatologiczne oraz urządzenia do radiowizjografii cyfrowej oraz pantomogram z cefalometrem firmy Kodak umożliwiającej wykonywanie najwyższej jakości zdjęć rentgenowskich. Dodatkowo każdy gabinet wyposażony jest w sieciowy system komputerowy, kamerę wewnątrzustną oraz wiele innych.

Mając na uwadze zadania związane z Systemem Zarządzania Jakością – dbamy o komfort i wygodę naszych Pacjentów, zarówno podczas wykonywanych zabiegów, jak i podczas oczekiwania na wizytę. Kładziemy duży nacisk na pełne zadowolenie z profesjonalnych, bezbolesnych i przede wszystkim bezpiecznych usług stomatologicznych wykonywanych w naszych gabinetach. Więcej informacji w zakładce Komfort pacjentów.

Podstawę bezpieczeństwa naszych Pacjentów stanowią:

  • bezpieczne dla zdrowia znieczulenia wykonywane w naszych gabinetach,
  • dokładna sterylizacja stosowanych narzędzi,
  • materiały jednorazowe stosowane wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.

Stosowane przez nas procedury dezynfekcji i sterylizacji przewyższają obowiązujące standardy, a nasze urządzenia pozostają pod stałym nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Wszystkie wykorzystywane przez nas narzędzia posiadają licencje, wykupione od ich prawnych właścicieli.

Opinie o Remedium