Nasz gabinet

O Remedium

Remedium jest zespołem gabinetów stomatologicznych, który powstał w wyniku przekonania, że usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie powinny mieścić się w standardzie życia każdego człowieka XXI wieku.

Firma Remedium Stomatologia powstała w 2006 roku dzięki wskazówkom i sugestiom wyniesionym z kontaktu z pacjentami. Miejsce to stworzyliśmy w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni i jak przedstawiali to nam nasi pacjenci. Staraliśmy się połączyć najnowocześniejsze osiągnięcia w leczeniu szeroko czerpane z szybko zmieniającej się stomatologii, fachowość naszego personelu, oraz możliwy do osiągnięcia komfort i bezpieczeństwo w rozsądnych ramach cenowych. Nigdy nie jesteśmy tacy sami rozwijając się w rytm osiągnięć medycyny i oczekiwań naszych pacjentów.

Posiadamy specjalistów różnych dziedzin stomatologicznych oraz własną, nowoczesną pracownię RTG, co umożliwia nam kompleksowe leczenie naszych Pacjentów na miejscu. Zaprojektowaliśmy Remedium w taki sposób, by mogły się u nas leczyć całe rodziny – stworzyliśmy specjalny gabinet dla dzieci oraz kącik do zabaw, a nasz personel jest odpowiednio wykwalifikowany do pracy z najmłodszymi pacjentami.

Staramy się, aby to co najlepsze było dostępne tu i teraz i aby oprócz zapewnień o naszym profesjonalizmie stała za nami najnowocześniejsza technologia.

Do zobaczenia w Remedium!

Dlaczego Remedium Stomatologia?

Wychodząc z założenia, że traktujemy klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani przez stomatologów, opiekę nad pacjentami rozpoczynamy przed wizytą dentystyczną. Komfort bowiem, to nie tylko sam profesjonalnie przeprowadzony zabieg, ale i spokój ducha oraz dobre samopoczucie.

Ogromne
doświadczenie

Naszym znakiem rozpoznawczym jest jakość i gwarancja świadczonych usług.

Przyjazna
atmosfera

Nasza kadra jest profesjonalnie przeszkolona i wyczulona na potrzeby pacjentów

Stomatologia dla
całej rodziny

Nasi lekarze są wyszkoleni zarówni do pracy z dziećmi, jak i z dorosłymi

Udogodnienia dla
pacjentów

Darmowy parking, kącik dla dzieci, klimatyzacja, telewizja zimne napoje

Opinie o Remedium