Udogodnienia dla pacjentów

Komfort pacjenta

Miła atmosfera panująca w Remedium Stomatologia sprawi, że każda kolejna Państwa wizyta u nas będzie kojarzona z przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. W podzięce za zaufanie, jakim nas Państwo darzą w standardzie przygotowaliśmy poniższy zestaw udogodnień.

Klimatyzacja

W celu zapewniania należytego komfortu dla naszych pacjentów wszystkie gabinety lekarskie wraz z poczekalnią są w pełni klimatyzowane.

Parking

Zmotoryzowani pacjenci mogą zaparkować na będącym pod stałym nadzorem kamer wideo parkingu za budynkiem remedium lub na znajdującym się po przeciwnej stronie ulicy parkingu Kauflandu.

Kącik dla dzieci

Jeżeli czas oczekiwania twojej pociechy na zabieg przedłuża się, może ono pobawić się w specjalnie dla niego przygotowanym kąciku małego pacjenta.

Zimne napoje

Dla naszych pacjentów nieodpłatnie udostępniamy zimne napoje. Z uwagi na stosowane materiały nie są dostępne napoje kolorowe.

Telewizja

Uprzyjemniając sobie czas oczekiwania na zabieg w poczekalni można obejrzeć telewizję. Na wszystkie stosowane przez nas programy, filmy, audycje posiadamy stosowne licencje wykupione od ich prawnych właścicieli.

Certyfikat jakości
iso:9001:2008

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i jako jedyna jednostka stomatologiczna w naszym regionie posiadamy na potwierdzenie tego faktu certyfikat iso 9001.

Rentgen

Wykonujemy wszystkie stomatologiczne zdjęcia RTG w oparciu o w pełni cyfrowe urządzenia lidera diagnostyki radiologicznej w stomatologii amerykańskiej firmy kodak dental systems; także dla osób skierowanych z innych gabinetów stomatologicznych.

Leczenie bez bólu
i stresu

Stosujemynajnowocześniejsze osiągnięcie na polu walki z bólem - sterowane mikroprocesorowo znieczulenie. Dodatkowo dla naszych milusińskich przygotowaliśmy zestawy bajek wyświetlane podczas leczenia w specjalnych wideo-okularach.

Bez progów
i schodów

Wszystkie nasze pomieszczenia dostępne dla pacjentów są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Leczenie laserem

Korzystając z osiągnięć współczesnej techniki wykorzystujemy światło promieniowania laserowego zapewniając zmniejszenie nieprzyjemnych doznań i osiągając lepsze wyniki leczenia, niż za pomocą tradycyjnych metod.

Płatności kartą

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów akceptujemy płatności kartami.

Opinie o Remedium