Sedacja wziewna
Sedacja wziewna
dear_parent

JA Slideshow Module

Jesteś tutaj: Home Usługi Leczenie dzieci
dear_parent

Wyjście do dentysty jak największa przygoda! 

  • bajkowy gabinet dla dzieci
  • kolorowe wypełnienia zębów mlecznych
  • bezbolesne znieczulenie, które nie powoduje odrętwienia twarzy
  • upominki dla małych pacjentów oraz dyplom pięknego uśmiechu
  • kącik zabaw

Przeczytaj - to musi wiedzieć każdy rodzic»»

dla dzieci

Wizyta u dentysty przestała być dla dziecka czymś strasznym. Dzięki gabinetom dostosowanym do potrzeb najmniejszych pacjentów dentysta może kojarzyć się z ciekawą atrakcją i świetną przygodą. Jak wywołać takie pozytywne skojarzenie u Twojego dziecka?
Gabinet stomatologiczny dedykowany dla dzieci powinien być do nich dostosowany – potwierdzają to najnowsze badania sondażowe przeprowadzone na dzieciach w wieku 4-6 lat. Mając tę wiedzę, gabinet stomatologiczny Remedium postanowił zrealizować wszelkie wytyczne udostępniając najmłodszym pacjentom całą gamę atrakcji. Mały pacjent już od progu zostaje wciągnięty w bajkową krainę, gdzie na ścianach widnieją kolorowe wzory małpek, ptaków i drzew. Do tego kolorowe przyrządy, wygodny, barwny i dopasowany fotel dentystyczny – dziecko wkracza w nowy świat, który nie wywołuje strachu, a raczej radość i zainteresowanie. Dobre nastawienie jest kluczem do bezstresowego leczenia.


W Remedium zadbano, by nie tylko pierwsze wrażenie było pozytywne. Dzieci najchętniej korzystają z możliwości obejrzenia ulubionej bajki w trakcie leczenia. Gabinet udostępnia dwa rodzaje całkowicie bezbolesnego znieczulenia, m.in. sedacji wziewnej, dzięki którym pacjent może się odprężyć i zapomnieć o bólu. Po samym zabiegu jest możliwość skorzystania z kolorowego wypełnienia ubytku, który może stać się swego rodzaju trofeum dla dziecka. To jednak nie koniec! Każdy dzielny pacjent po skończonym leczeniu otrzymuje specjalny dyplom Pięknego Uśmiechu oraz drobne upominki.
Komfort i pozytywne skojarzenia pozwalają nie tylko przejść przez proces bieżącego leczenia bez stresu, ale również pozwala na uniknięcie fobii w dorosłym życiu. Spokój leczonego dziecka to również spokój jego rodziców, a to wszystko pozytywnie wpływa na sam czas trwania zabiegu.