Sedacja wziewna
Sedacja wziewna
dear_parent

JA Slideshow Module

Jesteś tutaj: Home Usługi Leczenie dorosłych Leczenie kanałowe
dear_parent

Leczenie kanałowe

leczniekanaloweW Remedium Stomatologia pragniemy uratować każdego zęba. W sytuacjach, które dla innych stomatologów mogą wydawać się skrajne dokładamy wszelkich starań, by nie dopuścić do usunięcia zęba. Zajmujemy się leczeniem endodontycznym, powszechnie znanym pod nazwą leczenia kanałowego. Stosuje się je w sytuacji, gdy dochodzi do zapalenia miazgi zębowej. Proces leczenia takiego zęba polega na usunięciu miazgi, jej dezynfekcji i szczelnym wypełnieniu kanału.

W Remedium Stomatologia specjaliści wykonują zabiegi endodontyczne przy użyciu nowoczesnych technik i narzędzi - zastosowanie mikroskopu pozwala na odnalezienie dodatkowych kanałów, a innowacyjne materiały umożliwiają dokładne i szczelne ich wypełnienie. Dzięki tym zabiegom możliwe jest zachowanie zęba, który teoretycznie klasyfikował się do usunięcia.

Dodatkowym plusem poprawnie wykonanego zabiegu endodontycznego jest fakt, że ząb staje się solidną podstawą do późniejszego uzupełnienia protetycznego. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie www.endodoncja.pl