Sedacja wziewna
Sedacja wziewna
dear_parent

JA Slideshow Module

Jesteś tutaj: Home O nas Komfort pacjentów
dear_parent

Komfort pacjentów

Miła atmosfera panująca w Remedium Stomatologia sprawi, że każda kolejna Państwa wizyta u nas będzie kojarzona z przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. W podzięce za zaufanie, jakim nas Państwo darzą w standardzie przygotowaliśmy poniższy zestaw udogodnień.

ikona

KLIMATYZACJA

W celu zapewniania należytego komfortu dla naszych Pacjentów wszystkie gabinety lekarskie wraz z poczekalnią są w pełni klimatyzowane.

ikona

PARKING

Zmotoryzowani Pacjenci mogą zaparkować na będącym pod stałym nadzorem kamer wideo parkingu za budynkiem Remedium lub na znajdującym się po przeciwnej stronie ulicy parkingu Kauflandu.

ikona

KĄCIK DLA DZIECI

Jeżeli czas oczekiwania Twojej pociechy na zabieg przedłuża się, może ono pobawić się w specjalnie dla niego przygotowanym Kąciku Małego Pacjenta.

ikona

ZIMNE NAPOJE

Dla naszych Pacjentów nieodpłatnie udostępniamy zimne napoje. Z uwagi na stosowane materiały nie są dostępne napoje kolorowe.

ikona

TELEWIZJA

Uprzyjemniając sobie czas oczekiwania na zabieg w poczekalni można obejrzeć telewizję. Na wszystkie stosowane przez nas programy, filmy, audycje posiadamy stosowne licencje wykupione od ich prawnych właścicieli.

ikona

CERTYFIKAT JAKOŚCI ISO:9001:2008

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i jako jedyna jednostka stomatologiczna w naszym regionie posiadamy na potwierdzenie tego faktu certyfikat ISO 9001.

ikona

RENTGEN

Wykonujemy wszystkie stomatologiczne zdjęcia RTG w oparciu o w pełni cyfrowe urządzenia lidera diagnostyki radiologicznej w stomatologii amerykańskiej firmy Kodak Dental Systems; także dla osób skierowanych z innych gabinetów stomatologicznych.

ikona

LECZENIE BEZ BÓLU I STRESU

Bezbolesne leczenie zapewnia naszym Pacjentom standardowo stosowane najnowocześniejsze osiągnięcie na polu walki z bólem - sterowane mikroprocesorowo znieczulenie. Dodatkowo dla naszych Milusińskich przygotowaliśmy zestawy bajek wyświetlane podczas leczenia w specjalnych wideo-okularach.

ikona

BEZ PROGÓW I SCHODÓW

Wszystkie nasze pomieszczenia dostępne dla Pacjentów są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

do zmiany

LECZENIE LASEREM

Korzystając z osiągnięć współczesnej techniki wykorzystujemy światło promieniowania laserowego zapewniając zmniejszenie nieprzyjemnych doznań i osiągając lepsze wyniki leczenia, niż za pomocą tradycyjnych metod.

ikona

PŁATNOŚCI KARTĄ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów akceptujemy płatności kartami.